Дивіться найближчим часом

Поділитися в соціальних мережах

19 коментарів про виставу

Вчора були на прем’єрі “Готель Мірандоліни”. Чудова вистава, прекрасна гра акторів. Ми були в захваті. Дякую. Ви найкращі!

9.09.2023 Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва вперше виступив на Київський сцені. Вони грали виставу “Вакансія для сучого сина” на сцені академічного театру ім. Івана Франка. Мені пощастило бачити цю надзвичайну виставу. Мене вразила професійна та талановита гра акторів, сподобавсь філософський зміст п’єси, прекрасна режисура. Я була не споглядачем подій на сцені, а відчувала себе учасником в них. Сюжетна інтрига та прекрасна гра акторів з перших хвилин захопили мою увагу і до останнього тримали в напрузі. Я помітила, що більшість глядачив були так само захоплені подіями вистави. Кінець був несподіваним для всіх. Дякую директора театру М. М. Юдіна та весь колектив за цю прекрасну виставу, за чудово проведений час. Сподіваюсь, що ми ще неодноразово побачимо Сумський ТЮГ на сценах театрів Києва. Бажаю натхнення та творчих успіхів.

Мені пощастило бути присутньою на експериментальній виставі «Яго. Історія зради». Вистава була виконана у форматі «мала сцена» у жанрі трагіфарс-стимпанк. Актори і глядачі разом перебували на сцені, недалеко один від одного і це створювало єдиний енергетичний простір. Глядачі відчували себе у самісінькому вирі подій. У виставі були задіяні молоді актори, які професійно та талановито проживали життя своїх героїв. Вразили оригінальні костюми героїв, які придавали шарму та вишуканості спектаклю. Режисер театру Ігор Азаров, взявши за основу п’єсу Вільяма Шекспіра, надав їй риси сучасності, він зробив це дуже вдало, були використані елементи театру тіней, що органічно доповнювало гру акторів. Ми дивилися виставу на одному диханні. Наприкінці глядачі зустріли акторів та всіх, хто створював виставу, бурхливими оплесками, та словами подяки.
Директор М. М. Юдін невипадково обрав новий для театру формат «малої сцени». Ідея полягала в тому, що такі спектаклі можна ставити у малих приміщеннях, на кшталт лікарень, бомбосховищ та ін. Він казав, що духовна і культурна складові настільки ж важливі при одужанні, як і ліки. У той час, коли наші захисники опинились на лікарняних ліжках, і не можуть прийти до театру, то ми маємо прийти до них.
З великою повагою до трупи хочу відмітити що театр знаходить і постійно запроваджує нові яскраві формати вистав. Кожна нова вистава дивує мене своєю особливою атмосферою.
Раджу відвідати нову виставу «Яго. Історія зради» і будь які інші, кожна з них принесе вам задоволення і перетворить вечір на маленьке свято.

Мені дуже сподобалась Попелюшка , дуже добре зіграна роль. Це дуже класне уявлення, яке мене перенесло у світ казки. Хотілося вийти на сцену та побувати на справжньому балу. Дуже рекомендую сходити та отримати масу задоволення.

Мені дуже сподобалась Золушка, дуже добре зіграна роль. Це дуже класне уявлення, яке мене перенесло у світ казки. Хотілося вийти на сцену та побувати на справжньому балу. Дуже рекомендую сходити та отримати масу задоволення.

Залишився дуже задоволений професійною грою акторів. Сучий син, який наприкінці п’єси показав свою сутність, виявився Людиною з великої літери. Для мене це був приклад, як гарно виходити зі складною ситуацією з роботодавцем . Дякую за повчальний урок . БРАВО!

Коханий нелюб – вистава , що робить життя змістовнішим. Ми з подругами були на цій виставі. Хочу виділити гру Сидоренко Сергія …. Людина поважного віку має талант який рідко хто оцінить. У тверезому стані так грати людину що споживає надмірно алкоголь. Зміст спектаклю зачипає життєві ситуації повсякдення. І те що ми звикли засуджувати починаєш переосмислювати. Бажаю театру розвитку і процвітання. Акторам винагород та звань

Чому так рано початок вистав для дорослих, особливо в робочі дні!

Музична казка “Марійка і колобок” дуже мені сподобалася. Це була весела постановка та захоплююча гра акторів. Я раніше була на “Примхливій принцесі” і актор який грав принца мені дуже сподобався, а тут він чудово виконав роль друга Баби Яги. Хочу відзначити його професійну гру як у позитивній ролі так і в негативній. Вдячна акторам за свято, яке вони дарують як маленьким діткам так нам підліткам. Велике – велике Вам спасибі.

Вчора дивилися виставу “Впійманий на гарячому”,ми з чоловіком були приємно вражені яскравою грою акторів.Ми проживали їх життя на сцені,і чекали що буде далі.Емоції зашкалювали.Дуже дякуємо всім,хто зробив цю виставу.Надзаичайно приємно провели час!

Вакансія для сучого сину – це хіт сезону. Коли в житті навколо хаос, то відвідуючи театр для душі маєш надію , що бувальські думки відійдуть і попустять. Дякую що своїм спектаклем відволікли від думок про війну, про всеохоплююче подорожчення і знеціннення людської праці. Дай Бог сили і здоров’я всім причетним до вистави. Щиро дякую

Прем’єра детективного квесту ” Вакансія для сучого сина ” пройшла на СЛАВУ ! Ця п’єса вразила своєю неординарністю, протягом двох дій трималася інтрига. Професіоналізм акторів вводив в оману, давав замислитися і тримав у певному напруженні мене як глядача до останнього моменту. Нічого подібного у своєму житті я не відчувала і з цієї причини відвідала виставу 4 березня та повторно 5 березня. СУПЕР! Я в захваті!

Дорогі друзі ! Побувавши на прекрасній прем’єрі , концерті-виставі “Love is love” я залишилася в захваті . Новий формат, нові віяння , ось чого нам не вистачає в сучасному світі . Дрібні недоробки як акустика не помічаєш за професіоналізмом акторів. Ви найкращі дерзайте, йдіть вперед і тільки вперед. Дякую вам за позитив і масу отриманих емоцій.

Я побывала на рабочей репетиции спектакля “Вакансія для сучого сина”, уже тогда поняла, что обязательно буду на премьере. И вот она состоялась. Впечатление превзошло все мои ожидания и не только мои – все сидящие в зале были охвачены происходящим на сцене. Актеры не просто играли – они проживали жизнь своих персонажей, а весь зал на одном дыхании сопереживал им. Режиссер-постановщик И. Азаров построил спектакль таким образом, что до последней минуты никто не предвидел какой будет финал, а актерам удалось передать идеи режиссера на самом высоком уровне. Спектакль заставляет мыслить, рассуждать и искать выход из многих жизненных ситуаций. Большая благодарность всем , кто работал над этим спектаклем. Я и мои друзья сегодня повторно идем на “Вакансію для сучого сина”.

25.02.23 мені пощастило побачити робочу репетицію вистави “Вакансія для сучого сина”. Хочу підтримати цю новацію керівників театру. Це окрема форма театрального мистецтва, коли глядач відчуває титанічну роботу актора на сцені. Вражає яскрава гра акторів навіть на репетиції. Це не було звичайною виставою, глядач мав змогу спілкуватися з директором театру, головним режисером та акторами, ставити їм запитання та отримувати відповіді. Я ніколи не забуду ті особливі почуття, коли головний режисер запросив нас, глядачів, на сцену, під сяйво софітів приміряти на себе атрибути костюмів, аби ми відчули на те, що переживають актори на сцені. Для творчої молоді це була справжня школа. Дуже чекаю на прем’єру вистави та сподіваюсь, що такі заходи ще неодноразово побачу у театрі.

Просто отдых для души. Хорошо проведенное время. Мировые хиты украинским языком просто супер. Замечательная игра актёров. Так держать

Театр для дітей та юнацтва – гордість та перлина нашого міста. Я вважаю що це один з найкращих театрів країни. На його виставах зросло декілька поколінь сумчан. Вистави театру цікаві не лише дітям, але і дорослим. Сьогодні ми були вражені чудовою роботою митців у виставі-мюзиклі “Love is love”. Прекрасна гра акторів, професійний вокал, досконала режисерська робота, креативне спілкування з глядачами – все було на високому рівні. До того ж театр привертає увагу роботою всього персоналу. Весь колектив працює як єдина команда, починаючи з вхідних дверей, до останньої хвилини, навіть у бомбосховищі глядача не залишають без уваги. Велика подяка колективу за хвилини спокою, радості, втіхи, які ви даруєте нам своєю творчістю.

Обов’язково, обов’язково відвідайте цю виставу!!! В цьому році вона дійсно створює відчуття диво-свята. З посмішкою, у піднесеному настрої виходили з театру не тільки наші діти, а й дорослі. Подяка всім акторам!
Вистава не обтяжена глибоким філософським чи моральним підтекстом, дивиться легко. Цікаво було як і малечі так і 11-річному школяру. Багато ігрових моментів, що дуже важливо! А Дід мороз – просто диво! Це не пафосна, офіційна особа , а милий, дідусь, який розкидається жартами до дітей та дорослих, танцює, контактує, грає, співає… Всім гарного перегляду. З Новим роком!!!

Вистава дуже сподобалась, працівники театру доброзичливі і привітлеві але великим розчаруваннм було те що термінал дуже застарілий неможливо розрахуватися ні звичайною карткою ні віртуальною.Замініть термінал.Дякую.

Залишити коментар