Ще раз про Червону Шапочку

Прем’єра відбулась 13 травня 2014 року

Класичну казку про пригоди Червоної Шапочки, Ви, маленькі глядачі, звичайно ж знаєте. Але лише у нашій виставі Червона Шапочка знайде собі безстрашного друга, який врятує її та бабусю від страшного голодного Вовка. Вам цікаво дізнатися хто виявиться справжнім другом дівчинки? Тоді завітайте на нашу веселу, музичну казочку і дізнайтеся.

Автор:

Семен Коган, Сергій Єфремов

Жанр:

казка

Режисер-постановник:

заслужений діяч мистецтв України Анатолій Мартюшов

Художник-постановник:

заслужений художник України Едуард Ледньов

Композитор:

Яків Липовецький

Художник по костюмах:

Ольга Ледньова

Художник по світлу:

Володимир Гайсинський

Мова вистави:

Вистава йде російською мовою
Червона Шапочка - Аліса Храпова, Вовк - Михайло Антіпін Заєць - Алевтина Радіонова Червона Шапочка - Аліса Храпова, Заєць - Алевтина Радіонова Ведучий - Станіслав Сахно, Заєць - Алевтина Радіонова Вовк - Михайло Антіпін Ведучий - Станіслав Сахно Вовк - Михайло Антіпін, Заєць - Алевтина Радіонова Бабуся - Галина Федорук Ведучий - Вадим Шерстюк  Ведучий - Вадим Шерстюк  Ведучий - Вадим Шерстюк, Заєць - Алевтина Радіонова  Бабуся - Галина Федорук Бабуся - Галина Федорук, Заєць - Алевтина Радіонова  Бабуся - Галина Федорук, Заєць - Алевтина Радіонова  Вовк - Михайло Антіпін, Бабуся - Галина Федорук, Заєць - Алевтина Радіонова  Вовк - Михайло Антіпін Червона Шапочка - Аліса Храпова, Заєць - Алевтина Радіонова Сцена з вистави  Заєць - Алевтина Радіонова, Червона Шапочка - Аліса Храпова, Вовк - Михайло Антіпін Заєць - Алевтина Радіонова, Червона Шапочка - Аліса Храпова, Вовк - Михайло Антіпін, бабуся - Галина Федорук Червона Шапочка - Аліса Храпова,бабуся - Галина Федорук Червона Шапочка - Аліса Храпова, Вовк - Михайло Антіпін  Заєць - Алевтина Радіонова, Червона Шапочка - Аліса Храпова, бабуся - Галина Федорук Заєць - Алевтина Храпова, Червона Шапочка - Аліса Храпова, бабуся - Галина Федорук Сцена з вистави  Сцена з вистави  Сцена з вистави

Поділитися в соціальних мережах

2 коментарі про виставу

На якій мові проводитемиться і як завчасно до початку сеансу потрібно придбати квитки, та ціна для дітей та дорослих однакова чи різна?

Добрий день! Ця вистава “мешкає” в нашому репертуарі давно, ввійшла у “золотий” репертуарний фонд нашого театру. Йде російською мовою, але зараз ми працюємо над перекладами на українську мову тих вистав, що йдуть російською мовою.Ціна – від 30 до 40 гривень на дитячі вистави і для дорослих, і для дітлахів.

Для детей с какого возраста данный спектакль?

Ця вистава для дітей від 4 до 10 років. Кожен юний глядач, в залежності від віку, побачить щось цікаве для себе, бо сюжет казки не класичний…

Залишити коментар