З виставою “Ну, публіка” на гастролях у м.Харків

Гастролі Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

4 листопада колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва з успіхом здійснив дводенні гастролі у м.Харків.

На виставу – гумористичний колаж за творами різних років Антона Павловича Чехова «Ну, публіка» зібрався повний зал харків’ян. Цікаву, незвичну за формою виставу, яку презентував колектив театру, глядачі зустріли з захопленням. Талановита гра акторів (народного артиста України Володимира Хорунжего, заслужених артистів України Анфіси Зінченко, Сергія Федосенка та майже всього творчого состава, що задіяний у постановці), незвична аскетична декорація та розкішні костюми минулого століття у виконанні художника з костюмів Ольги Ледньової, добротна режисура та влучне музичне оформлення народної артистки України Олександри Сокол надзвичайно вразили поціновувачів театрального мистецтва й наприкінці вистави глядачі довго дякували за чудову, високопрофесійну постановку бурхливими оплесками та скандували колективу театру «Браво».

Після вистави в теплій дружній обстановці відомі харківські театрознавці Анатолій Лобанов та Інга Долганова з задоволенням поспілкувалися з акторами, засвідчили талант, високий професіоналізм виконання та успіх представленої постановки.

Отже, дводенні гастролі колективу Сумського обласного театру для дітей та юнацтва виявилися надзвичайно цікавими, плідними у творчому плані. Колектив театру подарував глядачам цілий спектр емоцій, показав високий професіоналізм й талант, отримавши навзаєм визнання харківських глядачів!

              

 

              

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар