Вистава. «Вакансія для сучого сина» в Києві відбудеться 09 вересня 2023 р, 15:00, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.

Запрошуємо!!! 

Вакансія для сучого сина


   Детективний квест на дві дії
(за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод Ґронгольма»)

Переклад з каталонської, постановка та музичне оформлення – Ігор Азаров
Сценографія – заслужений художник України – Едуар Ледньов
Костюми – Ольга Ледньова
Світло – Володимир Гайсинський

                 

 

          Ця вистава – цікавенний, хитромудрий детективний квест,  який захоплює увагу глядача з перших хвилин і тримає в напрузі протягом всієї постановки.

           На сцені – найсучасніший офіс потужної престижної фірми. Чотири персонажі, які прийшли за омріяною посадою. Кожен із них сподівається зайняти вакансію топ-менеджера та розраховує на індивідуальну співбесіду. Але кандидати, за вказівкою невидимих екзаменаторів, мають пройти крізь низку гострих психологічних випробувань. Лишитися має тільки один! І жоден із героїв не може вийти з таємничої кімнати, адже тоді це буде вважатися програшом.

          Протягом дивної та підступної співбесіди викривається багато комплексів, страхів та пікантних подробиць приватного життя кожного з претендентів.
Невидимі психологи пропонують усім претендентам вступити у безжальний бій на «виживання». На що ж готові кандидати задля досягнення своєї мети? Втратити моральність і стати частиною системи чи лишитися людиною?…
Інтригуючий, захоплюючий сюжет з несподіваним фіналом та експресивна гра акторів подарують вам неочікувані емоції…

     

Купити квиток

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар