Сумський обласний театр для дітей та юнацтва запрошує всіх глядачів до онлайн – перегляду «Золотого репертуарного фонду» театру.

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва запрошує всіх глядачів до онлайн – перегляду «Золотого репертуарного фонду» театру.

29 грудня 2020 року Сумському обласному театру для дітей та юнацтва виповнюється 45 років.
45 років, якими колектив театру надзвичайно пишається, адже в творчій біографії театру безліч перемог, цікавих подій, творчих злетів та випробувань.
За цей період здійснено постановку близько 200 вистав, на багатьох з яких зросло не одне покоління глядачів.  
Насолоду та позитивні емоції від театрального мистецтва глядачі повинні отримувати постійно, не зважаючи на зовнішні перешкоди. Саме тому колектив театру пропонує згадати постановки театру і долучитися до перегляду “Золотого репертуарного фонду” вистав театру.
  І вже на цьому тижні, 2 квітня о 18-00 Сумський обласний театр запрошує всіх на онлайн – перегляд вистави – комедії на дві дії за п’єсою Григорія Квітки – Основ’яненка «Шельменко – денщик». Ссилка на ютуб-канал буде викладена 2 квітня о 18-00 у соцмережі Facebook на офіційній сторінці Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, у офіційній групі та на сайті театру.
Народжена у 2002 році ця комедія у постановці заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Мартюшова багато років поспіль збирала повні зали глядачів. У акторському складі вистави були актори, які, на жаль, вже відійшли у вічність… Але у серцях колег, глядачів вони залишаться назавжди…
Багатогранний та неперевершений – народний артист України Валентин Бурий, талановиті, неповторні актриси – Ірина Тарновська, Вікторія Воробйова, Тетяна Кольчевська… Колектив театру пишається тим, що мав честь працювати з Вами….
Тож, 2 квітня – 18-00. Запрошуємо на онлайн-перегляд комедії “Шельменко – денщик”.

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар