Різдвяно-новорічний театральний подарунок!

Різдвяно-новорічний театральний подарунок!
17 грудня веселою музичною казкою «Новорічні пригоди веселих Зайченят» та цікавою розважальною програмою в Сумському обласному академічному театрі для дітей та юнацтва розпочалось святкування різдвяно-новорічного циклу в Україні. В цьому році – це особливо важливий захід для наших дітей. Адже війна вносить свої корективи і в життя маленьких українців.
Тож, в цей день відбулось одразу два заходи о 10 та 13 годині. За нинішніх умов (обмеження кількості глядачів) було два аншлаги. Особливо відповідальним для театру був приїзд дітей з віддалених районів області, де постійні обстріли і діти впродовж доби значну частину проводять в укриттях та бомбосховищах. Їх приїзд був організований народними обранцями. Зокрема, депутатом обласної ради Володимиром Горохом та фракцією «Слуги народу» на чолі з її головою Вірою Лаврик, депутатами Тетяною Євдокимовою, Микитою Банею, Сергієм Іщенком, Людмилою Чегринець за підтримки народного депутата України Михайла Ананченка.
Як же добре, що є при владі люди, які розуміють наскільки важлива зараз увага дітям. Адже під час війни діти – найважливіша категорія. І розпочаті в Сумському академічному театрі для дітей та юнацтва заходи, якраз і сприяють психологічній захищеності наших дітей. Можливо вперше за дні війни на очах батьків та вихователів були сльози радощі і задоволення від того, що почули сміх своїх дітей. Нам, митцям театру, хочеться звернутися до всіх мешканців Сумщини та їх гостей: ходіть до нашого театру! Адже ми працюємо для Вас!

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар