Обмінні гастролі “Суми – Полтава”!!!

З 20 по 28 листопада тривали обмінні гастролі двох театрів: Полтавського академічного театру ляльок та Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Два дні полтавчани дивували сумського глядача чудовою ляльковою виставою «Тигреня Петрик», з якою вони вже побували на семи міжнародних фестивалях театрів ляльок та фестивалях театрів для дітей та юнацтва. Тож з виставою мали можливість познайомитись глядачі України, Білорусії, Сербії, Литви, Турції, Тунісу. Така чудова можливість випала й Сумському глядачеві. А вже 25 листопада Полтавський академічний обласний театр ляльок гостинно зустрів колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва. Для Полтавської малечі сумчани привезли веселу музичну казку «Пригоди Дюймовочки» у постановці заслуженого артиста України Валерія Микитенка. Два дні поспіль вщент заповнені зали маленьких глядачів хвилювалися за маленьку Дюймовочку, не відводячи очей слідкували за подіями, що відбуваються на сцені, а наприкінці вистави бурхливими оплесками щиро дячили акторам та всьому колективу театру за чудову, неперевершену гру.

Отже, обмінні гастролі Полтавського академічного театру ляльок та Сумського обласного театру для дітей та юнацтва виявилися надзвичайно цікавими, плідними у творчому плані. Обидва колективи театрів подарували глядачам цілий спектр емоцій, показали високий професіоналізм й талант, отримавши навзаєм цінний досвід, визнання публіки та багато нових знайомств і друзів!

                                                                     

 

 

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар