На фестиваль «Вересневі самоцвіти».

На цих вихідних ( 11-13 вересня) колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва повернувся з 49-го театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти», який проходив в Кропивницькому з 10 по 15 вересня. На суд глядачам, учасникам фестивалю та членам журі колектив театру представив пікантну комедію на дві дії за п’єсою Рея Куні «Впійманий на гарячому» у постановці Ганни Кобець.

Цікаву, наповнену пікантним гумором виставу, яку презентував колектив театру, глядачі та інші учасники фестивалю зустріли з захопленням.

Іскрометні, яскраві, іронічні діалоги героїв, гумор та неочікувані повороти сюжету, швидка зміна дії, талановита гра акторів (заслужених артистів України Анфіси Зінченко, Михайла Стрельченка, Сергія Федосенка, артистів: Інни Олексенко, Сергія Демиденка, Аліси Храпової, Андрія Науменка), яскрава декорація від заслуженого художника України Едуарда Ледньова, влучні костюми у виконанні художника з костюмів Ольги Ледньової, добротна режисура надзвичайно вразили поціновувачів театрального мистецтва й наприкінці вистави глядачі довго дякували за чудову, високопрофесійну постановку бурхливими оплесками та скандували колективу театру «Браво».

Отже, для колективу Сумського обласного театру для дітей та юнацтва участь у фестивалі виявилася надзвичайно цікавою та плідною у творчому плані. Колектив театру подарував глядачам цілий спектр емоцій, показав високий професіоналізм й талант, отримавши навзаєм не лише диплом учасника фестивалю, а й головне – визнання колег, учасників фестивалю та глядачів!

 

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар