Гастролювали – дарували радість глядачам!!!!

З прем’єрною виставою до дітлахів області.

 

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва розпочав свою гастрольну діяльність з північних районів Сумської області. Так, 24 квітня до школярів смт.Ямпіль  та м.Середина – Буда колектив театру привіз свою нову виставу «Заєць – чарівник» за п’єсою Павла Морозова.

На перегляд нової музичної казки у смт.Ямпіль завітали школярі не лише з Ямполя, а й малеча з Імшанської сільської школи та смт.Свеса. Для всіх мешканців цих населених пунктів гастролі Сумського обласного театру для дітей та юнацтва стали справжньою подією.  Кореспонденти місцевої преси з відвертою зацікавленістю спілкувалися з режисером – постановником – народним артистом України Володимиром Хорунжим, а юні прихильники театрального мистецтва з захопленням слідкували за подіями, що відбувалися на сцені. Бурхливими оплесками маленькі глядачі зустрічали кожного героя казки та дарували акторам сміх та щиру радість.

В цей же день радість зустрічі з театральним мистецтвом колектив театру подарував й маленьким поціновувачам театру у м.Середина – Буда. На веселу казку у районному Будинку культури прийшли дітлахи з міської школи та малеча з сільських шкіл Рожковичи та Жихова. Після вистави діти з задоволенням поспілкувалися з акторами за сфотографувалися на згадку.

До Сум колектив театру повертався з позитивними емоціями та чудовим настроєм. Адже не лише глядачі отримали безліч радості, а й актори були задоволені тим, що подарували маленьким глядачам посмішки та радість зустрічі з загадковим мистецтвом театру.

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар