Гастролі до м.Харків

На цьому тижні 5 – 6 червня колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва здійснив дводенні гастролі у м.Харків. На музичну казку «Пан Коцький» зібрався повний зал маленьких харків’ян. Веселу, наповнену дотепним українським гумором виставу, яку презентував колектив театру маленькі глядачі зустріли з захопленням. Талановита гра акторів (заслуженого артиста України Михайла Стрельченка, Лауреата Премії Кабінету Міністрів України Наталії Шульженко, Юрія Січевського, Віктора Балановського, Сергія Демиденка, Віталія Радіонова), чудові пісні у живому виконанні акторів, яскрава декорація та костюми, – вразили юних поціновувачів театрального мистецтва й наприкінці вистави діти довго дякували за чудову казку бурхливими оплесками та скандували колективу театру «Дякуємо».

         

А ввечері для дорослих глядачів колектив театру презентував виставу за п’єсою Тетяни Іващенко «Таїна буття» у постановці Сергія Сидоренка. Ця пронизлива, складна й драматична історія подружніх стосунків великого каменяра Івана Франка ( актор Вадим Шерстюк) та Ольги Хоружинської (актриса Наталія Шульженко), наповнена пристрастю, стражданням, радістю, багатогранністю почуттів та виром емоцій, що розкриває складність взаємин між чоловіком та жінкою надзвичайно вразила харків’ян. Численні глядачі та театральні критики з задоволенням поспілкувалися з акторами після вистави, засвідчили талант, високий професіоналізм виконання та успіх представлених вистав.

    

Отже, дводенні гастролі колективу Сумського обласного театру для дітей та юнацтва виявилися надзвичайно цікавими, плідними у творчому плані. «ТЮГівці» подарували глядачам цілий спектр емоцій, показали високий професіоналізм й талант, отримавши навзаєм визнання харківських глядачів!

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар