Бурхливе фестивальне життя Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

На цих вихідних з XV Міжнародного фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької, що традиційно проходить в м.Ніжин на базі Ніжинського академічного українського драмтеатру імені М. Коцюбинського повернувся колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

На фестиваль «тюгівці» презентували одну з окрас свого репертуару – драму «Нормальна ненормальність» за п’єсою Володимира Винниченка «Закон». Вистава у постановці режисера – Ганни Кобець та художників – заслуженого художника України Едуарда Ледньова та Ольги Ледньової надзвичайно вразила мешканців Ніжина. Досить незвичний сюжет, в якому кохання, зрада, бажання та самопожертва тісно переплелись одне з одним; відверта, пронизлива гра заслужених артистів України Анфіси Зінченко, Михайла Стрельченка, Сергія Федосенка; артистів Ангеліни Адлер та Віри Ішан; цікава, сучасна, легка декорація, – все це у поєднанні приголомшило глядачів, тож оплесками задоволена публіка супроводжувала виставу протягом всього її показу, а наприкінці поціновувачі театрального мистецтва одарили колектив театру шаленими оваціями та вигуками «Браво». Протягом всього фестивалю працювала Експертна рада, в складі якої були: відома театрознавець, член національних спілок театральних діячів та журналістів України, лауреат премії у галузі театрознавства та театральної критики НСТД України, лауреат мистецької премії «Київ» імені Амвросія Бучми – Алла Підлужна, народна артистка України Алла Соколенко, заслужений артист України Володимир Дорохін та голова Попечительської ради Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського Альона Камчатна, які висловили слова вдячності за представлену сумчанами виставу. Надзвичайно теплий прийом влаштували сумчанам й сам колектив Ніжинського театру, який створив всі умови для того, щоб сумчани відчували себе надзвичайно важливими гостями і, разом з тим, почувалися комфортно, як вдома.

Натхненними та збагаченими духовно повертався колектив Сумського театру для дітей та юнацтва з фестивалю, – з цілим кошиком приємних емоцій та вражень, подарунками, дипломом учасника фестивалю та новими задумами й прагненням взяти участь у Ніжинському Міжнародному фестивалі і наступного року.

 

 

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар