Наш колектив

Директор театру В.І.Кулемза

Директор театру Віктор Кулемза

Заступник директора Шевченко Жанна Ігорівна

Заступник директора Жанна Шевченко

Жаркова Лариса Іванівна

Заступник директора Лариса Жаркова

Головний адміністратор Кулішова Надія Павлівна

Головний адміністратор Надія Кулішова

Головний художник - заслужений художник України Е.Д.Ледньов

Головний художник – заслужений художник України Едуард Ледньов
Режисер-постановник заслужений артист України Микитенко Валерій Миколайович

Режисер-постановник – заслужений артист України Валерій Микитенко

Художник по костюмах Ледньова Ольга Василівна

Художник по костюмах – Ольга Ледньова

Художник з освітлення Гайсинський Володимр Юрійович

Художник з освітлення – Володимир Гайсинський

Керівник літературно-драматичною частиною Свелеба Тетяна Іванівна

Керівник літературно – драматичною частиною – Тетяна Свелеба                         

Керівник музичною частиною – заслужений діяч мистецтв України Володимир Прихожай

Народна-артистка-України-Сокол-Олександра-Михайлівна

Народна артистка України – Олександра Сокол

Народний-артист-України-Хорунжий-Володимир-Петрович

Народний артист України – Володимир Хорунжий

Заслужена артистка України Микитенко Людмила Григорівна

Заслужена артистка України Людмила Ракута (Микитенко)

Артистка Зінчекно Анфіса Миколаївна

Заслужена артистка України – Анфіса Зінченко

Заслужений артист України Сергій Федосенко

Артист,-заідувач-трупою-Демиденко-Сергій-Миколайович

Артист, завідувач трупою – Сергій Демиденко

Артист-Стрельченко-Михайло-Павлович

Заслужений артист України – Михайло Стрельченко

Артистка,-помічник-режисера-Голубцова-Любов-Андріївна

Артистка, помічник режисера – Любов Голубцова

Артист Шерстюк Вадим Григорович

Артист Вадим Шерстюк

Артистка Ішан Віра Миколаївна

Артистка – Віра Ішан

Артист Сидоренко Сергій Олександрович

Артист – Сергій Сидоренко

Артистка Шульженко Наталія Валентинівна

Артистка – Наталія Шульженко

Артист Сахно Станіслав Юрійович

Артист – Станіслав Сахно

Артистка Олексенко Інна Вікторівна

Артистка – Інна Олексенко

Артистка Бистровська Марина Віталіївна

Артистка – Марина Бистровська

Артистка Каба Яніна Сергіївна

Артистка – Яніна Каба

Артист Тищенко Олексій Миколайович

Артист – Олексій Тищенко

Артистка Петракова Наталія Олександрівна

Артистка – Наталія Петракова

Артист Балановський Віктор Васильович

Артист – Віктор Балановський

Артист Антіпін Михайло Геннадійович

Артист – Михайло Антіпін

Артистка Данченко Вікторія Володимирівна

Артистка – Вікторія Данченко

Артист Січевський Юрій Валерійович

Артист – Юрій Січевський

Артистка Радіонова Алевтина Миколаївна

Артистка – Алевтина Радіонова

Артист Радіонов Віталій Сергійович

Артист – Віталій Радіонов

Артистка Храпова Аліса Валеріївна

Артистка – Аліса Храпова

Артист Храпов Андрій Юрійович

Артист – Андрій Храпов

Артист Науменко Андрій Олександрович

Артист – Андрій Науменко

Кіріченко-Ангеліна

Артистка – Адлер Ангеліна

Помічник режисера Щербак Тетяна Євгенівна

Помічник режисера – Тетяна Щербак
Закрійник – Тетяна Рябченко

Звукорежисер Тарновський Ігор Феліксович

Звукорежисер – Ігор Тарновський

Перукар Дудка Олена Миколаївна

Гример – пастижер – Олена Бунчук

Реквізитор Тетяна Кривомаз

Реквізитор – Тетяна Кривомаз

Костюмер Морозова Алла Борисівна

Костюмер – Алла Морозова

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар