Наш колектив

Директор театру В.І.Кулемза

Директор театру – Віктор Кулемза

Заступник директора Шевченко Жанна Ігорівна

Заступник директора – Жанна Шевченко

Жаркова Лариса Іванівна

Заступник директора – Лариса Жаркова

Головний адміністратор Кулішова Надія Павлівна

Головний адміністратор – Надія Кулішова

Головний режисер – Ганна Кобець

Головний художник - заслужений художник України Е.Д.Ледньов

Головний художник – заслужений художник України Едуард Ледньов

Режисер-постановник заслужений артист України Микитенко Валерій Миколайович

Режисер-постановник – заслужений артист України Валерій Микитенко

Художник по костюмах Ледньова Ольга Василівна

Художник по костюмах – Ольга Ледньова

Художник з освітлення Гайсинський Володимр Юрійович

Художник з освітлення – Володимир Гайсинський

Керівник літературно-драматичною частиною Свелеба Тетяна Іванівна

Керівник літературно – драматичною частиною – Тетяна Свелеба                         

Керівник музичною частиною – заслужений діяч мистецтв України Володимир Прихожай

Народна-артистка-України-Сокол-Олександра-Михайлівна

Народна артистка України – Олександра Сокол

Народний-артист-України-Хорунжий-Володимир-Петрович

Народний артист України – Володимир Хорунжий

Заслужена артистка України Микитенко Людмила Григорівна

Заслужена артистка України Людмила Ракута (Микитенко)

Артистка Зінчекно Анфіса Миколаївна

Заслужена артистка України – Анфіса Зінченко

Заслужений артист України Сергій Федосенко

Артист,-заідувач-трупою-Демиденко-Сергій-Миколайович

Артист, завідувач трупою – Сергій Демиденко

Артист-Стрельченко-Михайло-Павлович

Заслужений артист України – Михайло Стрельченко

Артистка,-помічник-режисера-Голубцова-Любов-Андріївна

Артистка, помічник режисера – Любов Голубцова

Артист Шерстюк Вадим Григорович

Заслужений артист України Вадим Шерстюк

Артистка Ішан Віра Миколаївна

Артистка – Віра Ішан

Артист Сидоренко Сергій Олександрович

Артист – Сергій Сидоренко

Артистка Шульженко Наталія Валентинівна

Артистка – Наталія Шульженко

Артист Сахно Станіслав Юрійович

Артист – Станіслав Сахно

Артистка Олексенко Інна Вікторівна

Артистка – Інна Олексенко

Артистка Бистровська Марина Віталіївна

Артистка – Марина Бистровська

Артистка Каба Яніна Сергіївна

Артистка – Яніна Каба

Артист Тищенко Олексій Миколайович

Артист – Олексій Тищенко

Артистка Петракова Наталія Олександрівна

Артистка – Наталія Петракова

Артист Балановський Віктор Васильович

Артист – Віктор Балановський

Артист Антіпін Михайло Геннадійович

Артист – Михайло Антіпін

Артистка Данченко Вікторія Володимирівна

Артистка – Вікторія Данченко

Артист Січевський Юрій Валерійович

Артист – Юрій Січевський

Артистка Радіонова Алевтина Миколаївна

Артистка – Алевтина Радіонова

Артист Радіонов Віталій Сергійович

Артист – Віталій Радіонов

Артистка Храпова Аліса Валеріївна

Артистка – Аліса Храпова

Артист Храпов Андрій Юрійович

Артист – Андрій Храпов

Артист Науменко Андрій Олександрович

Артист – Андрій Науменко

Кіріченко-Ангеліна

Артистка – Адлер Ангеліна

Помічник режисера Щербак Тетяна Євгенівна

Помічник режисера – Тетяна Щербак
Закрійник – Тетяна Рябченко

Звукорежисер Тарновський Ігор Феліксович

Звукорежисер – Ігор Тарновський

Перукар Дудка Олена Миколаївна

Гример – пастижер – Олена Бунчук

Реквізитор Тетяна Кривомаз

Реквізитор – Тетяна Кривомаз

Костюмер Морозова Алла Борисівна

Костюмер – Алла Морозова

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар