Конкурс малюнків завершено. Вітаємо переможців!!!!!!!!!!!!!!!!

У неділю 28 травня до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва поспішала малеча разом з батьками. В цей день відбулось урочисте підведення конкурсу малюнків «Кольорова казка», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей. Конкурс тривав протягом місяця, і за цей час до театру малеча принесла біля 60 яскравих, креативних творчих робіт із зображенням казкових героїв з вистав театру.
До складу журі увійшли: головний художник театру – заслужений художник України Едуард Ледньов, художник по костюмах – Ольга Ледньова, заступника директора театру – Жанна Шевченко та педагог театру – Свелеба Тетяна, які визначалися з переможцями. Церемонія нагородження відбулась у формі цікавої інтермедії, в якій актори театру у костюмах казкових героїв розіграли веселе яскраве дійство та нагородили найталановитіших.
Перше місце у категорії «Дошкільнята» отримав чотирирічний Дмитрик Осипчій. За чудовий малюнок до вистави «Терем – теремок» хлопчика нагородили шаленими оплесками та абонементом на безкоштовне відвідування 10 вистав театру. У категорії «Шкільний вік» перемогу поділили Єва Кучинська (3 клас, школа №4, малюнок до вистави «Ще раз про Червону Шапочку»), яка отримала абонемент на 10 безкоштовних відвідувань вистав театру та Вікторія Ковбасюк (8 клас Сумської спеціалізованої школи, малюнок до вистави «Пригоди Буратіно»), яка, вже маючі, як дитина пільгової категорії можливість відвідувати вистави безкоштовно, була нагороджена подарунком. 2 місце отримали Софія Шоломій (2-В клас, школа № 20) та Володимир Волієв ( 5-В клас,школа № 2). Ці дітлахи були нагороджені абонементами на безкоштовне відвідування 8 вистав театру. А третє місце по праву дісталося Ганні Колесник (1-Б клас, школа №4, малюнок до вистави «Попелюшка») та Марії Квасовій (3-Ж клас, школа № 7, малюнок «ТЮГ – це скарб»). Дівчата отримали абонемент на безкоштовне відвідування 6 вистав. Окрім переможців увагу професійного журі привернуло ще декілька чудових, творчих робіт дітлахів, які теж отримали за свою творчість нагороду – абонементи на безкоштовне відвідування 2 вистав театру.
Після церемонії нагородження разом із казковими героями дітлахи по фотографувалися, пограли в ігри, затанцювали веселий танок «Канікули» та з задоволенням переглянули лялькову виставу «Сембо».

Зав.літ. – драм. частиною театру Тетяна Свелеба

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар