2.03.2017 Оголошено конкурс!!!!

                                    УВАГА КОНКУРС.          «02» березня 2017 року

Управління майном Сумської обласної ради оголошує конкурсний добір керівника закладу культури директора комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва.

 Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Особи, які беруть участь у конкурсі, подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта громадянина України;

– копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми;

 

Термін подання заяв: 30 днів з дня опублікування оголошення.

Документи приймаються за адресою: 40030, м. Суми, площа Незалежності, 2, Управління майном Сумської обласної ради поштою, або особисто за вказаною адресою кабінет № 21.

 

Телефон для довідок: (0542) 700-068, 700-695

 

Поділитися в соціальних мережах

0 коментарів про виставу

Залишити коментар