Наш колектив

Директор театру В.І.Кулемза Заступник директора Шевченко Жанна Ігорівна Жаркова Лариса Іванівна Головний адміністратор Кулішова Надія Павлівна
Директор театру
Віктор Кулемза
Заступник директора
Жанна Шевченко
Заступник директора
Лариса Жаркова
Головний адміністратор
Надія Кулішова

Головний режисер - заслужений діяч мистецтв України А.І.Мартюшов Головний художник - заслужений художник України Е.Д.Ледньов Режисер-постановник заслужений артист України Микитенко Валерій Миколайович
Головний режисер —
заслужений діяч мистецтв України Анатолій Мартюшов
Головний художник —
заслужений художник України
Едуард Ледньов
Режисер-постановник —
заслужений артист України Валерій Микитенко
Художник по костюмах Ледньова Ольга Василівна Художник з освітлення Гайсинський Володимр Юрійович Керівник літературно-драматичною частиною Свелеба Тетяна Іванівна
Художник по костюмах —
Ольга Ледньова
Художник з освітлення —
Володимир Гайсинський
Керівник літературно — драматичною частиною — Тетяна Свелеба

Народна-артистка-України-Сокол-Олександра-Михайлівна Народний-артист-України-Хорунжий-Володимир-Петрович  Заслужена артистка України Микитенко Людмила Григорівна
Народна артистка України
Олександра Сокол
Народний артист України
Володимир Хорунжий
Заслужена артистка України
Людмила Ракута (Микитенко
)
Артистка Зінчекно Анфіса Миколаївна Артист,-заідувач-трупою-Демиденко-Сергій-Миколайович
Заслужена артистка України

Анфіса Зінченко

Артист, завідувач трупою —
Сергій Демиденко
Артист-Стрельченко-Михайло-Павлович  Артистка,-помічник-режисера-Голубцова-Любов-Андріївна Артист Шерстюк Вадим Григорович
Артист

Михайло Стрельченко

 Артистка, помічник режисера —
Любов Голубцова
Артист
Вадим Шерстюк
Артистка Ішан Віра Миколаївна Артист Сидоренко Сергій Олександрович
Артистка
Віра Ішан
Артист
Сергій Сидоренко
Артистка Шульженко Наталія Валентинівна Артист Сахно Станіслав Юрійович Артистка Олексенко Інна Вікторівна
Артистка
Наталія Шульженко
Артист
Станіслав Сахно
Артистка
Інна Олексенко
Артистка Бистровська Марина Віталіївна  Артистка Каба Яніна Сергіївна Артист Тищенко Олексій Миколайович
Артистка
Марина Бистровська
Артистка
Яніна Каба
Артист
Олексій Тищенко
Артистка Петракова Наталія Олександрівна Артист Балановський Віктор Васильович
Артистка
Наталія Петракова
Артист
Віктор Балановський
Артист Антіпін Михайло Геннадійович Артистка Данченко Вікторія Володимирівна Артист Січевський Юрій Валерійович
Артист
Михайло Антіпін
Артистка
Вікторія Данченко
Артист
Юрій Січевський
Артистка Радіонова Алевтина Миколаївна Артист Радіонов Віталій Сергійович Артистка Храпова Аліса Валеріївна
Артистка
Алевтина Радіонова
Артист
Віталій Радіонов
Артистка
Аліса Храпова
Артист Храпов Андрій Юрійович Артистка Слатвицька Софія Сергіївна Артист Науменко Андрій Олександрович
Артист
Андрій Храпов
Артистка
Софія Слатвицька
Артист
Андрій Науменко
Кіріченко-Ангеліна
Артистка
Адлер Ангеліна

Бутафор-декоратор Антон Зінченко Помічник режисера Щербак Тетяна Євгенівна
Керівник художньо — постановчою частиною — Антон Зінченко Х Помічник режисера — Тетяна Щербак
Закрійник Летюка Антоніна Василівна Звукорежисер Тарновський Ігор Феліксович Машиніст сцени Дунязін Анатолій Олексійович
Закрійник —
Антоніна Летюка
Звукорежисер —
Ігор Тарновський
Машиніст сцени —
Анатолій Дунязін
Перукар Дудка Олена Миколаївна Реквізитор Тетяна Кривомаз Костюмер Морозова Алла Борисівна
Гример — пастижер — Олена Бунчук Реквізитор — Тетяна Кривомаз Костюмер — Алла Морозова


Сторінка: Головна » Наш колектив