Ви перебуваєте на сторінці: Головна > Новини > Вітаємо переможців «Кольорової казки»!

Вітаємо переможців «Кольорової казки»!


Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 30 травня у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбулось справжнє свято приурочене Дню захисту дітей. Перед виставою в фойє першого поверху на дітей чекала яскрава різнобарвна виставка малюнків «Кольорова казка», які юні глядачі протягом місяцю приносили в театр. Всіх відвідувачів театру зустрічали казкові герої: Мишка Ружа з вистави «Чарівна райдуга кохання» (артистка Наталія Петракова) та Котик з вистави «Не хочу бути собакою» (артист Сергій Демиденко). А потім розпочалось довгоочікуване для дітей підведення підсумків та оголошення переможців. Професійне журі у складі: заслуженого художника України Едуарда Ледньова, художника по костюмах Ольги Ледньової, заступника директора Жанни Шевченко та завідуючої літературною частиною Свелеби Тетяни при оцінюванні схвалювали перш за все самостійність виконання, креативність та відповідність малюнка темі конкурсу.

Серед близько 100 різноманітних робіт перемогу у номінації «Дошкільнята» та абонемент на 10 безкоштовних відвідувань отримала шестирічна Софія Василащук за малюнок до вистави «Пан Коцький», друге місце та абонемент на 8 безкоштовних відвідувань  — п’ятирічний Артем Ріман за малюнок до казки «Терем – теремок», третє місце та абонемент на 6 відвідувань дістався шестирічній Віолетті Петровій за малюнок «Попелюшка».

У номінації «Школярі» перше місце виборола Анастасія Черненко за серію малюнків до вистав театру. Друге місце розділили між собою десятирічна Анастасія Коваль за малюнок до вистави «Аладдін» та семирічна Марія Стеценко за малюнок до вистави «Зачарована Царівна». Третє місце по праву дісталося семирічній Софії Лещинській за малюнок до вистави «Зачарована Царівна». Окрім основних номінацій, за неординарність та цікаве рішення було відмічено багато дітлахів. А після церемонії нагородження Мишка Ружа та Котик за допомогою чарівної театральної тростинки «зробили» дітей на цілий місяць дорослішими та провели святкову дискотеку, після якої дітлахи з задоволенням переглянули одну з найулюбленіших вистав театру «Терем, теремок».

Малюнки дітлахів, що прийняли участь у конкурсі «Кольорова казка» протягом місяця будуть розташовані у фойє театру на стендах, щоб всі глядачі мали змогу отримати безліч позитивних емоцій.

IMG_9446 IMG_9441 IMG_9437 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *